face.jpg
Základní organizace ČSCH Třešť byla založena 30.3.1930 jejíž prvním předsedou byl zvolen p. Kasalý. Její první název zněl Spolek pěstitelů drobného zvířectva v Třešti. Již v prvním roce založení čítala 64 členy. Ještě tentýž rok si zhotovili výstavní klece aby si je nemuseli půjčovat. Po celou dobu patří ZO mezi nejaktivnější organizace v okrese Jihlava a za její dlouholetou činnost jí byla v roce 2005 udělena ÚV ČSCH "Čestná vlajka" za zásluhy o chovatelství.
Od 1.1.2017 má základní organizace sídlo na adrese Revoluční 20, 589 01 Třešť. Pro svou činnost využívá areál ul. V Klínarce, 589 01 Třešť
Areál ZO ČSCH Třešť
Areál ZO ČSCH Třešť
Kopie - Kopie - P9030001.jpg
Kopie - P1070044.JPG
75 roků př. Miloslava Vokřínka
        Dne 18.6.2016 se dožívá významného životního jubilea - 75 let  př. Miloslav Vokřínek, člen ZO ČSCH Třešť, jednatel OO ČSCH Jihlava a jednatel pobočky klubu ČS Vysočina, nositel svazových vyznamenání III., II. a I. stupně, chovatel holubů český stavák a králíků Kalč. Do dalších let mu ZO přeje především pevné zdraví, rodinnou pohodu a ještě mnoho chovatelských úspěchů. 
269 - kopie.JPG
65. narozeniny Jiřího Krejčího
     Dne 12.2.2017 se dožívá významného životního jubilea – 65 let  př. Jiří Krejčí,  člen ZO ČSCH Třešť, nositel svazových vyznamenání III. a II. stupně, chovatel okrasného ptactva. Do dalších let mu ZO přeje pevné zdraví, rodinnou pohodu a mnoho chovatelských úspěchů
Kopie - P1050371.JPG
70 roků předsedy ZO př. Jiřího Cahy 
     Dne 26.2.2017 se dožívá významného životního jubilea - 70 let  př. Caha Jiří, člen ZO ČSCH Třešť a její dlouholetý předseda, nositel svazového vyznamenání I. stupně „Za rozvoj chovatelství“, chovatel holubů a králíků stříbřitých žlutých. Do dalších let mu ZO přeje především pevné zdraví, rodinnou pohodu a ještě mnoho chovatelských úspěchů.
P1050342 (2).JPG
84 roků př. Jana Mareše
    Dne 27.2.2017 se dožívá významného životního jubilea – 84 let  př. Jan Mareš, člen ZO ČSCH Třešť, nositel svazových vyznamenání III. a II. a I.stupně, chovatel králíků FB a Mm. Do dalších let mu přejeme především pevné zdraví, rodinnou pohodu a ještě mnoho chovatelských úspěchů.
 
1 - kopie.jpg
85. narozeniny př. Josefa Požára
2.června 2017 se ve zdraví dožívá svého významného životního jubilea 85 let, dlouholetý člen ZO a chovatel králíků činčil velkých přítel Josef POŽÁR.
Za svou obětavou a dlouholetou činnost v organizovaném chovatelství získal všechna svazová vyznamenání, včetně toho nejvyššího, ČESTNÉ UZNÁNÍ ÚVV ČSCH. Do dalších let mu přejeme hodně zdraví, hodně výstavních úspěchů a ještě mnoho let mezi svými "miláčky".
06.jpg
70. narozeniny př. Jiřího Pavlíka
Dne 1.4.2017 se dožívá v plném zdraví a velkým chovatelským elánem krásných 70 let př. Pavlík Jiří, člen ZO ČSCH Třešť. V této organizaci je dloholetým úspěšným jednatelem-základním pilířem. Je držitelem titulu Mistr Evropy a Šampion Evropy na králíky durynské. V současné době chová králíky zakrslé durynské a zakrslé strakáče černé. Je držitelem svazového vyznamenání 1. stupně „Za zásluhy o chovatelství“.  Do dalších let mu  celá ZO přeje pevné zdraví a ještě mnoho chovatelských úspěchů. K blahopřání se připojuje také Okresní výbor OO ČSCH Jihlava, kterého je také aktivním členem.
120.jpg
65. narozeniny Milana Knihaře
 
Dne 30.5.2020 se dožívá významného životního jubilea 65 let př. Milan Knihař, dlouholetý člen ZO a chovatel holubů. Jmenovaný je  nositelem svazového vyznamenání u. stopně s právem nosit zlatý odznak. Milan patří mezi nejobětavější členy ZO a aktivně se zapojuje do všech akcí, které ZO pořádá. Do dalších let mu přejeme mnoho životního elánu, zdravíčka a rodinné pohody.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one